OKTAGON 34: Štvanice
EVENT ZAČÍNÁ ZA
- dní
- hodin
- minut
- sekund
Název eventu

OKTAGON 34: Štvanice

Datum
23.07.2022 18:00 (Sobota)
O eventu

Nejkrásnější turnaj roku: OKTAGON 34 na pražské Štvanici pod otevřeným nebem se soubojem KOHOUT vs. LEGIERSKI

Každý bojovník chce zápasit na Štvanici. A každý fanoušek to chce vidět. Tribuny ikonické Štvanice opět ožívají! Nejkrásnější turnaj roku s dechberoucí letní atmosférou za doprovodu té nejlepší audiovizuální a světelné show již 23. 7. 2022

Brána klece pod otevřeným nebem se před skvěle naladěnými fanoušky otevře rozjetému Matoušovi Kohoutovi, který roste s každým zápasem a fyzicky své soupeře převyšuje o několik levelů.

V souboji o možného příštího titulového vyzyvatele se mu postaví a po 2 letech se do OKTAGONU vrátí bývalý šampion lehké váhy Mateusz Legierski. Ten chce zpět svůj pás: „Nezapomínejte, kdo je v OKTAGONU skutečný šampion lehké váhy!

Představí se i oblíbená česká postojářská legenda MMA Daniel Škvor, který má už 3 vítězství v řadě a v MMA rozjel další úspěšnou fázi své kariéry.

Další bitvu svede jeden z největších talentů slovenské bojové scény a vítěz 5. série reality show OKTAGON Výzva Roman Paulus proti Karetovi se skalpem Gabala a vítěze OKTAGON Underground Tadeáše Růžičky.

Čtvrtou výhru v řadě chce urvat Michal Konrád. A těšit se můžete i na Jana Širokého či Cornelii Holm, jež minulý rok na Štvanici předvedla naprosto skvělý zápas proti Szabové.

Turnaj, bez něhož by léto nebylo kompletní. Poslední VIP lístky na OKTAGON 34 v prodeji na Ticketportalu.

Místo
ostrov Štvanice, ostrov Štvanice, 170 00, Česko
<
místo

Fightcard

hlavní karta
VS
Featherweight
Statistiky
VS
Bantamweight
Statistiky
VS
Lightweight
Statistiky