OKTAGON 35: Brno
EVENT ZAČÍNÁ ZA
- dní
- hodin
- minut
- sekund
Název eventu

OKTAGON 35: Brno

Datum
17.09.2022 18:00 (Sobota)
O eventu

OKTAGON poprvé v Brně ve Winning Group Areně! KINCL vs. LOHORÉ o korunu šampiona střední váhy a elita domácí MMA scény

17. 9. 2022 dojde k historicky prvnímu turnaji OKTAGONU v Brně mimo Pevnost Brno, to znamená se všemi fanoušky, kteří se do Winning Group Areny vejdou! Energizující atmosféra, adrenalinová show a davy fanoušků si v Brně zaslouží něco speciálního včetně vyvrcholení projektu Kdo přežije.

Vrcholem turnaje OKTAGON 35 bude titulový souboj Kincl vs. Lohoré. Kincl ve svém prvním zápase v OKTAGONU porazil Krištofiče a usedl na trůn.

Svrhnout Kincla přichází Alex Lohoré, pětinásobný champ 4 různých organizací, který je nyní v senzační formě a napodruhé může získat korunu šampiona poté, co mu to nevyšlo proti Vémolovi.

Odkládané velké slovenské derby! Fodor, známý stejně jako Ryšavý, svými pověstnými kladivy, chce znovu do životní formy. Kdo z těchto dvou velkých osobností slovenského MMA ukáže vetší srdce a bomby?

Rok po legendární titulové řežbě s Buchingerem, která byla jedním z nejlepších zápasů celé historie OKTAGONU, se v kleci představí nezničitelný Vojto Barborík.

Do domácích vod konečně po roce zabrousí i Gábor “Beast” Boráros.

S novým ohněm v očích kráčí oblíbený bratislavský princ „Diamantový čávo“ Pukač, který jde do velmi zajímavého zápasu s „Bolo“ Melišem. Ten chce navázat na velké vítězství nad Mikuláškem.

Šílenou přestřelkou zavání souboj Úškrta, jenž je k nadšení všech po 3 letech zpět! Tomu se postaví zarputilý Matavao. Vrátí se Úškrt vítězně?

Paradeiser se po prohře s Keitou v kleci pokusí lapit „Afrického lva“ Furtada, který oslnil fanoušky svým výkonem na OKTAGONU 32.

A to stále není vše. Roušal, Kalašnik, Dohnal či Mazuch, jenž stále ještě neokusil hořkost porážky.

Budete také svědky vyvrcholení reality show Kdo přežije, kdy si to Nathan a Adam po 3 měsících tvrdých tréninků, kde si sáhli na dno, rozdají v kleci.

OKTAGON 35 s tisícovkami fanoušků zboří Winning Group Arenu! Buď toho součástí a odnes si jedinečný zážitek. Lístky právě v prodeji.

Místo
Winning Group Arena, Křídlovická, 911, 603 00, Česko
<
místo