OKTAGON 35
EVENT ZAČÍNÁ ZA
- dní
- hodin
- minut
- sekund
Název eventu

OKTAGON 35

Datum
17.09.2022 18:00 (Sobota)
O eventu

OKTAGON poprvé v Brně NAPLNO ve Winning Group Areně

17. 9. 2022 dojde k historicky prvnímu turnaji OKTAGONU v Brně mimo Pevnost Brno, to znamená se všemi fanoušky, kteří se do Winning Group Areny vejdou! Energizující atmosféra, adrenalinová show a davy fanoušků si v Brně zaslouží ty nejlepší zápasy a hvězdy OKTAGONU.

KINCL (25-10) vs. LOHORÉ (21-7)

„V OKTAGONU je nový král!” Jak Patrik Kincl před zápasem s Pirátem řekl, tak také udělal. V únoru ve svém prvním zápase v OKTAGONU porazil Krištofiče a usedl na trůn krále střední váhy, ze kterého nemíní vstát. Před zápasem s Pirátem bojoval v KSW, kde se dostal až k titulovému souboji. A je bez debat, že „Inspektor” je psychicky i fyzicky v životní formě.

Svrhnout Kincla kráčí Alex Lohoré, pětinásobný champ organizací TMT, UCMMA, BAMMA a Fight Start Championship, který má zkušenosti i z předních světových klecí Bellatoru a Cage Warriors. O titul již jednou neúspěšně bojoval proti „Terminátorovi” Vémolovi. Má tak druhou možnost získat korunu šampiona. Další prohru v titulovém zápase už nemůže dopustit. Francouzský rváč je nyní v senzační formě, kdy v minulém zápase dominantně zastavil rozjetého Polívku už v 1. kole TKO a vysloužil si 2. výhru v řadě.

Emoce, příběhy, radost, zklamání a nadlidské výkony – to vše přinášejí adrenalinové souboje bojovníků OKTAGONU, z nichž chce každý urvat vítězství! To vše za doprovodu úžasné audiovizuální a světelné show, která podtrhne celý večer, abys sis odnesl opravdový zážitek.

OKTAGON MMA s tisícovkami fanoušků zboří Winning Group Arenu! Buď u toho taky. Lístky právě v prodeji.

Místo
Winning Group Arena, Křídlovická, 911, 603 00, Česko
<
místo

Fightcard

hlavní karta
VS
Welterweight
Statistiky
VS
Middleweight
Statistiky
VS
Welterweight
Statistiky
VS
Lightweight
Statistiky
VS
Middleweight
Statistiky