OKTAGON 36: Frankfurt
EVENT ZAČÍNÁ ZA
- dní
- hodin
- minut
- sekund
Název eventu

OKTAGON 36: Frankfurt

Datum
15.10.2022 18:00 (Sobota)
O eventu

OKTAGON MMA se vrací do Frankfurtu! Se soubojem Pütz vs. Petrášek a odvetou Eckerlina s de Oliveirou

Příběh pokračuje. Na podzim se OKTAGON vrací do německého Frankfurtu, abyste byli opět svědky jedné z největších sportovních show v Evropě. A znovu přiveze své nejlepší MMA bojovníky včetně Petráška a německých hvězd, jakými jsou Eckerlin, Pütz, Jungwirth či bratři Zawadové.

V červnu 2022 OKTAGON při svém prvním turnaji v Německu vyprodal celou frankfurtskou Festhalle a pokořil rekord v návštěvnosti MMA turnaje, který se rázem stal nejúspěšnější MMA akcí v historii Německa. A to byl jen začátek…

Na podzim otřese Festhalle očekávaný souboj oblíbeného Petráška, který jde do nejtěžšího souboje kariéry proti nejlepšímu německému zápasníkovi všech dob a vítězi bitvy o Německo Stephanu Pützovi.

Největší německá MMA superstar současnosti Christian Eckerlin vletí do odvety proti brazilské mašině de Oliveirovi. Souboj bude o to peprnější, že jejich první kontroverzní souboj, který Eckerlin vyhrál, byl poté anulován kvůli spornému kopu do slabin, po němž se Eckerlin skácel k zemi a De Oliveira ho mohl ukončit.

Znovu se představí nejzkušenější německý bojovník s téměř 50 MMA zápasy a 23 ukončeními před limitem Martin Zawada a jeho bratr David, který poslední 4 roky zápasil s těmi nejlepšími v UFC.

Samozřejmě nesmí chybět ani miláček davů nezdolný „The Kelt“ Jungwirth, jenž si jde pro čtvrté KO vítězství v řadě, a „Boss“ Moeil, který se v roce 2019 stal králem těžké váhy ve třech různých MMA organizacích.

Chybět nebudou ani známí čeští, slovenští a další mezinárodní bojovníci z OKTAGONU.

Příběh a mise pokračují! OKTAGON MMA PODRUHÉ V NĚMECKU slibuje znovu absolutní zážitek! Lístky v prodeji na Ticketmaster DE.

Místo
Festhalle Messe Frankfurt, Frankfurt am Main, 60327, Německo
<
místo

Fightcard

hlavní karta
VS
Welterweight
Statistiky
VS
Welterweight
Statistiky
VS
Lightweight
Statistiky