OKTAGON 37: Ostrava
EVENT ZAČÍNÁ ZA
- dní
- hodin
- minut
- sekund
Název eventu

OKTAGON 37: Ostrava

Datum
03.12.2022 18:00 (Sobota)
O eventu

OKTAGON 37 v Ostravě: Návrat do nejtvrdšího města republiky s titulovým soubojem dvou fenoménů Kozma vs. Brito

OKTAGON a jeho elitní fighteři se po 8 měsících vrací tam, kde bojová krev místním koluje v žilách – mezi nejlepší a nejhlasitější fanoušky na světě!

Právě v Ostravě se odehraje jeden z nejočekávanějších zápasů roku – titulový souboj mezi Kozmou a Britem. Vládce welteru, který v OKTAGONU vyhrál všech svých 10 zápasů, zvítězil v 6️ titulových bitvách a 5️x svůj titul již obhájil proti borcům světové úrovně v neskutečně těžkých a atraktivních soubojích, půjde do 6. obhajoby titulu s tisícovkami domácích fanoušků v zádech.

Úroveň Britovy rychlosti a technické, silové i mentální vyspělosti je nejvyšší možná. 3️ výhry v OKTAGONU, 3️ KO, 3️x v 1. kole, z nichž žádné netrvalo více jak 100 vteřin. A doma vystavené skalpy Borárose, Bryczeka a Kalašnika. Souboj Kozmy a Brita bude titulová bitva světové úrovně.

A budete svědky dalších očekávaných adrenalinových soubojů i emotivních příběhů bojovníků, kteří v kleci nechávají vše a usilují o jedno – nepadnout a odcházet jako vítěz. To vše za doprovodu úžasné audiovizuální a světelné show, která podtrhne celý večer, abys sis odnesl opravdový zážitek.

Přijďte do Ostravar arény 3. 12. 2022 a způsobte další zemětřesení jako minule. Lístky právě v prodeji na Ticketportal.

Místo
OSTRAVAR ARÉNA, Ruská, 3077/135, 700 30, Česko
<
místo

Fightcard

hlavní karta