OKTAGON 41: Liberec
EVENT ZAČÍNÁ ZA
- dní
- hodin
- minut
- sekund
Název eventu

OKTAGON 41: Liberec

Datum
15.04.2023 18:00 (Sobota)
O eventu

OKTAGON poprvé v Liberci: Bitva pod Ještědem

15.4. 2023 dojde k historicky prvnímu turnaji OKTAGONu na severu Čech v Liberci v Home Credit Areně, kde svůj trůn bude hájit „Král severu“ Jan Malach. Fanouškům, kteří na tento turnaj čekali roky, se představí známí bojovníci domácí MMA scény včetně Škvora nebo slovenské bestie Gábora Borárose. Zažijete i velký návrat knockoutera Robina Fošuma, který do klece vletí po 2 letech.

Jan Malach s tvrdou KO ránou je na domácí půdě s podporou tisíců fanoušků odhodlán názorně ukázat, proč se mu přezdívá „Král severu“.

Budete svědky souboje šampiona legendární 1. série OKTAGON Výzvy proti 1. šampionovi německé OKTAGON Challenge. Jedna z nejznámějších postav OKTAGONu Gábor Boráros, který na sebe vždy strhává obrovskou pozornost, změří síly s „Lee“ Topuzem.

A kromě návratu Fošuma a soubojů dalších bojovníků míří do Liberce také fanoušky uctívaný mistr knockoutů v 1. kole, šampion České republiky a světa v kickboxu a vítěz OKTAGONu Underground „DeeDee“ Škvor.

Nejlepší sportovní show, která na severu kdy byla! OKTAGON MMA s tisícovkami fanoušků poprvé otřese Home Credit Arenou v Liberci. Buď při tom. Lístky právě v prodeji.

Místo
Home Credit Arena, Jeronýmova, 22, Liberec, 460 07, Česko
<
místo

Fightcard

Bantamweight title fight (Mågård vs. Lopez)
Prelims
VS
Light heavyweight
Statistiky
VS
Heavyweight
Statistiky
VS
Light heavyweight
Statistiky
VS
Lightweight
Statistiky