OKTAGON 41: Liberec
EVENT ZAČÍNÁ ZA
- dní
- hodin
- minut
- sekund
Název eventu

OKTAGON 41: Liberec

Datum
15.04.2023 18:00 (Sobota)
O eventu

OKTAGON poprvé v Liberci: Bitva pod Ještědem
Návrat Vémoly, souboj šampionů Magard vs. Lopez a „Král severu“ Malach

15.4. 2023 dojde k historicky prvnímu a neskutečně nabitému turnaji OKTAGONu na severu Čech v Liberci v Home Credit Areně, kde svůj trůn bude hájit „Král severu“ Jan Malach. Fanoušci také zažijí očekávanou titulovou bitvu Magard vs. Lopez a velký návrat Karlose Vémoly a Ondřeje Rašky.

Turnaj VELKÝCH návratů. I tak by se dal nazvat OKTAGON 41 v Liberci.

Fanoušci, kteří na tento turnaj na čekali roky, budou svědky bitvy šampiona bantamové váhy a mistra trashtalku, dánského „Žraloka“ Magarda, proti prozatímnímu šampionovi Lopezovi.

V Liberci se do klece vrací jedna největších MMA hvězd a legenda „Terminátor“ Vémola. Tomu se postaví tvrďák Matavao, který má poslední 4 výhry na KO a v rukou opravdové granáty.

Jan Malach se na domácí půdě chystá ukázat, proč se mu tady přezdívá „Král severu“. Dobýt jeho území přichází nebezpečný Íránec Hosseinpour.

Na sever Čech také míří oblíbený mistr knockoutů a vítěz OKTAGONu Underground „DeeDee“ Škvor, bývalý šampion polotěžké váhy v Německu Jan Gottvald, francouzský striker Montagnac nebo polská těžká váha Palasz, který všech svých 8 výher ukončil před limitem.

A kromě knockoutera Fošuma se po 2 letech konečně vrací i bojovník a veterinář v jedné osobě „Andrés“ Raška, na kterého si brousí zuby urputný německý talent Cordero.

Nejlepší sportovní show, která na severu Čech kdy byla! OKTAGON MMA s tisícovkami fanoušků poprvé otřese Home Credit Arenou v Liberci. Buď při tom. Lístky právě v prodeji.

Místo
Home Credit Arena, Jeronýmova, 22, Liberec, 460 07, Česko
<
místo