OKTAGON 44: Oberhausen
EVENT ZAČÍNÁ ZA
- dní
- hodin
- minut
- sekund
Název eventu

OKTAGON 44: Oberhausen

Datum
17.06.2023 18:00 (Sobota)
O eventu

OKTAGON MMA poprvé v Oberhausenu: Superstar Christian Eckerlin, legenda německé MMA scény Pütz a čtvrtfinále turnaje Tipsport Gamechanger o 1 milion EURO!

Slavná organizace OKTAGON MMA po 2 vyprodaných turnajích ve Frankfurtu, kdy pokořila rekord v návštěvnosti MMA turnajů v Německu, pokračuje ve své misi a poprvé vkročí do Oberhausenu. Rudolf Weber Arena zažije jednu z nejlepších sportovních show v Evropě v čele s největšími německými MMA bojovníky Christianem Eckerlinem, Stephanem Pützem a nesmrtelným Jungwirtem.

17. června 2023 uchvátí Oberhausen největší německá MMA modla současnosti Christian Eckerlin. Tato superstar je šampionem welterové a střední váhy hned několika organizací a v Německu již vyhrál vše, co se dalo.

Tisícům fanoušků se představí i nejlepší německý zápasník všech dob, vítěz bitvy o Německo a legenda tohoto sportu Stephan „T-800“ Pütz.

Představí se i nesmrtelný „The Kelt“ Jungwirth, který si svou neuvěřitelnou odolností a atraktivním stylem boje dokáže získat srdce fanoušků na každém turnaji.

Součástí OKTAGONu 44 je i čtvrtfinále přelomového pyramidové turnaje nejlepších evropských MMA bojovníků welterové divize Tipsport Gamechanger o 1 milion EURO, do kterého jsou OKTAGONem v současnosti nasazeni právě Eckerlin s Jungwirthem.

A těšte se na další bitvy bojovníků OKTAGONu, kteří vám přinesou pořádnou dávku emocí, napětí, adrenalinu i svých jedinečných příběhů.

Mise pokračuje! OKTAGON MMA poprvé v Rudolf Weber Areně v Oberhausenu slibuje zážitek, na který nezapomenete! Lístky na OKTAGON 44 právě prodeji.

Místo
Rudolf Weber-ARENA, Arenastraße, 1, Oberhausen, 46047, Německo
<
místo

Fightcard

MAIN CARD
VS
Light heavyweight
Statistiky
VS
Welterweight
Statistiky
VS
Welterweight
Statistiky