OKTAGON PRIME 4 - OKTAGON MMA
EVENT ZAČÍNÁ ZA
- dní
- hodin
- minut
- sekund
Název eventu

OKTAGON PRIME 4

Datum
06. 11. 2021 18:00 (Sobota)
O eventu
OKTAGON poprvé v Pardubicích a rovnou s titulovou bitvou!

Enteria arena se bude otřásat v základech! Město perníku a koní zažije sportovní zemětřesení, které dosud nevidělo. OKTAGON zavítá poprvé do Pardubic s elitou MMA v čele s Filipem Mackem, který si jde pro vysněný titul.

Skvělá show OKTAGON PRIME 4 vyvrcholí soubojem o titul v bantamové váze mezi domácí jedničkou Filipem Mackem a švédským žralokem Jonasem Magardem, který „požíral“ soupeře ve známých světových organizacích a je v životní formě. Fantastický Macek však svou druhou šanci získat pás šampiona již nebude chtít promarnit.

Do dalšího zápasu jde nejslavnější česká bojovnice, elitní Lucie Pudilová, která jako jediná Češka zápasila v UFC. Neporažený v OKTAGONU bude chtít dál zůstat miláček publika Matúš „Slávista“ Juráček. A konečně se uskuteční očekávaný souboj Františka Fodora s Matoušem Kohoutem, kteří si to měli rozdat již začátkem září.

Těšit se můžete na obávané KO údery „Krále severu“ Jana Malacha nebo brazilskou hrozbu a mistra v jiu-jitsu Rafaela Xavieru a další moderní gladiátory s cílem nechat v kleci vše a vítězně zvednout ruku nad hlavu!

Nenechte si ujít příležitost vidět poprvé v Pardubicích velkou show MMA na té nejvyšší úrovni. Lístky na OKTAGON PRIME 4 v moderní Enteria areně 6. 11. od 18:00 k dostání v síti Ticketportal.
Místo
Enteria arena, Sukova třída, Pardubice I, Česko

Fightcard

hlavní karta
VS
Bantamweight
Statistiky
VS
Bantamweight
Statistiky
VS
Welterweight
Statistiky
VS
Lightweight
Statistiky
VS
Light heavyweight
Statistiky
VS
Middleweight
Statistiky
VS
Welterweight
Statistiky
VS
Lightweight
Statistiky
VS
Lightweight
Statistiky