OKTAGON TIME
Název eventu

OKTAGON TIME

Datum
08.04.2022 16:00 (Pátek)
O eventu

🇨🇿 VÉMOLA, 🇨🇿 MARPO, šampioni 🇸🇰BUCHINGER a 🇧🇪KEITA! Největší hvězdy OKTAGONU se střetnou tváří v tvář před očekávanými zápasy! 🤩

To znamená jediné, je tady další tiskovka OKTAGON TIME. 🌌 Nalaďte se na ty největší 💣 bomby příštích měsíců, sledujte z blízka vaše hrdiny, buďte osobně u jejich staredownu a také oznámení novinek organizace! To vše ještě předtím, než na tom samém místě vypukne VÁŽENÍ BOJOVNÍKŮ turnaje OKTAGON 32.

Těšte se na odhalení skvělých zápasů, které nás čekají, i na elekrizující a emocemi nabité staredowny – Vémola vs. Marpo, Buchinger vs. Keita, Mikulášek vs. Kotalík a další! 🥊

❓Zároveň se dozvíte detaily ohledně další série unikátní reality show OKTAGON VÝZVA přinášející neuvěřitelné lidské příběhy a emoce, která tentokrát míří za hranice do Německa a jejíž velkolepé finále proběhne ve vyprodané Festhale ve Frankfurtu.

Každoroční novinkami našlapané setkání se neobejde bez toho nejdůležitějšího, vás, našich fanoušků❗️Přijďte se podívat v pátek 8. dubna v 16:00 do multifunkční haly Gong v Ostravě.

PROGRAM:
👉 16:00 – 18:00 tiskovka TIME, prezentace, staredowny, rozhovory
👉 18:00 – 18:30 vážení bojovníků OKTAGON 32, staredowny

Vstupenky za symbolických 20 Kč na OKTAGON TIME právě teď v prodeji na #ticketportalcz

Místo
Multifunkční aula Gong|DOV, Ruská, 2993, Ostrava, 703 00, Česko
<
místo

Fightcard