OKTAGON VÉMOLA vs. MARPO
Název eventu

OKTAGON VÉMOLA vs. MARPO

Datum
21.05.2022 18:00 (Sobota)
O eventu

OKTAGON VÉMOLA vs. MARPO v boxu

Společenská událost roku, která nemá v České republice obdoby!

UNDERGROUND míří do O2 areny! Zápas, který visel ve vzduchu a v hlavách fanoušků už roky, je tady. Totálně vyhrocený střet dvou světů, sportovců, celebrit a výrazných osobností. Nejpopulárnější český zápasník a hvězda OKTAGONU Karlos „Terminátor“ Vémola se tváří v tvář utká s českým rapperem Marpem v boxu, tedy mimo svou komfortní zónu.

Já na ten svůj první postojový knockout čekám 30 let. A ten teď přijde! Aby ses nedivil, že to bude už v prvním kole,“ říká sebevědomě Vémola.

Ke Karlosově poznámce bych rád vzkázal: Dej tomu, Terminátore, dalších 30 let a třeba se ti to podaří. To ty půjdeš k zemi!“ kontruje Marpo.

Brutálním zápasem v klasickém boxu bude také souboj tvrdých útočných predátorů. Krvelačný dánský žralok a šampion OKTAGONU Magard proti neporazitelnému zlatému českému „Bad boyovi“ Sivákovi, držiteli nejcennějšího světového postojářského titulu WAKO PRO a šampionovi ČR v boxu.

Bývalý šampion střední váhy „Pirát“ Krištofič se ve své nejsilnější disciplíně – boxerském postoji – utká s novou „zlou“ verzí Miloše Petráška.

Milovaný i nenáviděný ostravský démon Mikulášek si to rozdá s Kotalíkem, který se po 3 a půl letech vrací do OKTAGONU a na jehož titánskou sílu se nikdy nezapomnělo.

Nově motivovaný striker Paradeiser jde do boxerské přestřelky s postojářskou legendou legend a držitelem 11 světových a evropských titulů Vladem Moravčíkem.

A představí se další hvězdy OKTAGONU včetně postojářských šampionů Lengála a Krčmáře. Jedním slovem to nejlepší, co ti domácí scéna bojových sportů nabízí.

Buď tam a zažij životní zážitek s bohatou audiovizuální show a dokonalou atmosférou O2 areny, ze které budeš mít husinu.

Všechny vstupenky zakoupené na původní termín akce (26. 2. 2022 a 13. 11. 2021) zůstávají v platnosti i na nový termín 21. 5. 2022 a není potřeba je vyměňovat. Další vstupenky právě v prodeji na www.tickemaster.cz a www.ticketportal.cz

Místo
O2 arena, Českomoravská, 2345/17, 190 00, Česko
<
místo

Fightcard

VÉMOLA vs. MARPO (BOX 84 kg)
MAIN CARD
PRELIMS
VS
Catchweight 62kg
Kolo
6
Čas
2:00
Ukončení
DEC
záznam záznam zápasu Statistiky
VS
Catchweight 69kg
Kolo
3
Čas
3:00
Ukončení
DEC
záznam záznam zápasu Statistiky
FREE PRELIMS
VS
Catchweight 91kg
Kolo
1
Čas
1:38
Ukončení
KO
záznam záznam zápasu Statistiky