VÉMOLA vs. MARPO - OKTAGON MMA
VÉMOLA vs. MARPO
EVENT ZAČÍNÁ ZA
- dní
- hodin
- minut
- sekund
Název eventu

VÉMOLA vs. MARPO

Datum
21.05.2022 18:00 (Sobota)
O eventu

OKTAGON Underground: VÉMOLA vs. MARPO v boxu se přesouvá a proběhne v O2 areně v sobotu 21. 5. 2022.

Všechny vstupenky zakoupené na původní termín akce (26. 2. 2022) zůstávají v platnosti i na nový termín 21. 5. 2022. Prodej vstupenek pokračuje v sítích Ticketmaster a Ticketportal.

UNDERGROUND míří do O2 areny! Zápas, který visel ve vzduchu a v hlavách fanoušků už roky se z důvodu „výměny součástek“ českého Terminátora přesouvá na 21. 5. 2022. Střet dvou světů, sportovců, celebrit a výrazných osobností. Nejpopulárnější český zápasník a hvězda OKTAGONU Karlos „Terminátor“ Vémola se tváří v tvář utká s českým rapperem Marpem v boxu, tedy mimo svou komfortní zónu.

„Já na ten svůj první knockout čekám už 30 let, takže jestli na něj budu čekat o 3 měsíce déle, už to asi vydržím, “ řekl sebevědomě Vémola.

„Já samozřejmě přeju Karlosovi, aby se uzdravil, protože zdraví máme jenom jedno, ale k jeho poznámce o knockoutu bych rád vzkázal: Dej tomu, Terminátore, dalších 30 let a třeba se ti to podaří, “ kontroval pohotově Marpo.

„A když show, tak se vším všudy! Když už se vyzývají zdánlivě nesourodé dvojice zajímavých profesí, řekli jsme si, proč ne, “ komentuje promotér Ondřej Novotný divácky atraktivní a propíraný zápas „slovenské bestie“ Gábora Borárose s českým hercem a sportovcem Jakubem Štáfkem v boxerském zápase.

To a mnohem víc na události, která nemá v České republice obdoby. Hvězdy OKTAGONU, to nejlepší, co domácí scéna bojových sportů nabízí. Samozřejmostí bude bohatá audiovizuální show, která v doprovodu s atmosférou O2 areny, vyčaruje životní zážitek.

Místo
O2 arena, Českomoravská, 2345/17, 190 00, Česko
<
místo

Fightcard

hlavní karta