VÉMOLA vs. MARPO - OKTAGON MMA
EVENT ZAČÍNÁ ZA
- dní
- hodin
- minut
- sekund
Název eventu

VÉMOLA vs. MARPO

Datum
26. 02. 2022 18:00 (Sobota)
O eventu
VÉMOLA vs. MARPO V BOXU! OKTAGON UNDERGROUND míří do O2 areny! Zápas, který visel ve vzduchu a v hlavách fanoušků už roky, se z důvodu „výměny součástek“ českého Terminátora přesouvá z 13.11.2021 na nový termín. Střet dvou světů, sportovců, celebrit a výrazných osobností se uskuteční 26.2.2022 v pražské O2 areně. Nejpopulárnější český zápasník a hvězda OKTAGONU Karlos "Terminátor" Vémola se tváří v tvář utká s českým rapperem Marpem v boxu, tedy mimo svou komfortní zónu.

Já na ten svůj první knockout čekám už 30 let, takže jestli na něj budu čekat o 3 měsíce déle, už to asi vydržím, “ řekl sebevědomě Vémola. „Já samozřejmě přeju Karlosovi, aby se uzdravil, protože zdraví máme jenom jedno, ale k jeho poznámce o knockoutu bych rád vzkázal: Dej tomu, Terminátore, dalších 30 let a třeba se ti to podaří, “ kontroval pohotově Marpo.

A když show, tak se vším všudy! Když už se vyzývají zdánlivě nesourodé dvojice zajímavých profesí, řekli jsme si, proč ne, “ komentuje promotér Ondřej Novotný divácky atraktivní a propíraný zápas „slovenské bestieGábora Borárose s českým hercem a sportovcem Jakubem Štáfkem v boxerském zápase.

To a mnohem víc na události, která nemá v České republice obdoby. Hvězdy OKTAGONU, to nejlepší, co domácí scéna bojových sportů nabízí. Samozřejmostí bude bohatá audiovizuální show, která v doprovodu s atmosférou O2 areny, vyčaruje životní zážitek. Vstupenky na akci OKTAGON UNDERGROUND: VÉMOLA vs. MARPO jsou v prodeji od 03.09.2021 od 14:00 hodin v sítích Ticketmaster a Ticketportal.

Všechny vstupenky zakoupené na původní termín akce (13.11.2021) zůstávají v platnosti i na nový termín 26.2.2022 a není potřeba je vyměňovat. Prodej vstupenek pokračuje v sítích Ticketmaster a Ticketportal.
Místo
O2 arena, Českomoravská, Praha 9, Česko

Fightcard

hlavní karta
VS
Middleweight
Statistiky
VS
Middleweight
Statistiky