Následující turnaje (3)

VEGH vs. VEMOLA

O2 arena, Českomoravská, Praha 9, Česko

09. 11. 2019 18:00 (Sobota)

ZÁPAS STOLETÍ je tady!

Přání fanoušků byla vyslyšena a v kleci OKTAGONu se střetnou dva velikáni – Karlos „Terminátor“ Vémola a Attila „Pumukli“ Végh. ZÁPAS STOLETÍ to je utkání dvou legend, dvou národů, ale především neopakovatelná sportovní událost.

Lístky půjdou do prodeje v červnu.

FIGHTCARD A INFO

OKTAGON 14

Zimní stadion Ondřeje Nepely, Odbojárov, Nové Mesto, Slovensko

14. 09. 2019 18:00 (Sobota)

OKTAGON sa opäť vracia do Bratislavy a znova na Zimný štadión Ondreja Nepelu! Fanúšikovia sa opäť budú mať na čo tešiť. Hlavný zápas obstará bratislavské duo rivalov Samuel Pirát Krištofič a Robo Pukač! Uvidíme aj TITULOVÚ bitku československých jednotiek bantamovej váhy- domáci Tomáš Deák a český vyzývateľ Filip Macek. Po dlhšej dobe sa v kleitke a pred domácim publikom predstaví aj „otec slovenského MMA“ a legendárny trenér šampiónov Ilja Škondrič. OKTAGON 14 bude taktiež dejiskom FINÁLOVÉHO zápasu unikátného ženského #projektY. Nebudú chýbať ani hviezdy OKTAGONu ako Miloš „Meloun“ Petrášek a ďalší.

FIGHTCARD A INFO

OKTAGON 13

Štvanice, Praha 7, Česko

27. 07. 2019 18:30 (Sobota)

OKTAGON 13 - NEJKRÁSNĚJŠÍ TURNAJ ROKU !!!

--- BRÁNY ŠTVANICE OTEVŘENY OD 17:00 ---

Rok co rok je tento turnaj fanoušky zvolen jako ten nejkrásnější.
A není se co divit.

Areál tenisového kurtu Štvanice v Praze 7, který nabízí 7.500 míst a dokonalý výhled z každé sedačky doslova láká k návštěvě. Diváci jsou díky malým vzdálenostem tenisového kurtu a dokonale zasazeným tribunám doslova na dosah ruky od dění v OKTAGONu. Dění je daleko blíže, než v hokejových halách a všichni bojovnící touží startovat na jediném MMA open air turnaji domácí scény.

Letos se můžete těšit na jména největší a to v čele s “Terminátorem” Karlosem Vémolou.
Bude to pro něj pravděpodobně poslední prověrka před “Zápasem Století”

Turnaj zalitý sluncem, skvělými zápasy, pestrým občerstvením a pozitivní náladou, zkrátka nemůže chybět ve vašem letním kalendáři.

FIGHTCARD A INFO

Předchozí turnaje (12)