Následující turnaje (5)

OKTAGON 41: Liberec

Home Credit Arena, Jeronýmova, Liberec, Česko

15. 04. 2023 18:00 (Sobota)

OKTAGON poprvé v Liberci: Bitva pod Ještědem
Návrat Vémoly, souboj šampionů Magard vs. Lopez a „Král severu“ Malach

15.4. 2023 dojde k historicky prvnímu a neskutečně nabitému turnaji OKTAGONu na severu Čech v Liberci v Home Credit Areně, kde svůj trůn bude hájit „Král severu“ Jan Malach. Fanoušci také zažijí očekávanou titulovou bitvu Magard vs. Lopez a velký návrat Karlose Vémoly a Ondřeje Rašky.

Turnaj VELKÝCH návratů. I tak by se dal nazvat OKTAGON 41 v Liberci.

Fanoušci, kteří na tento turnaj na čekali roky, budou svědky bitvy šampiona bantamové váhy a mistra trashtalku, dánského „Žraloka“ Magarda, proti prozatímnímu šampionovi Lopezovi.

V Liberci se do klece vrací jedna největších MMA hvězd a legenda „Terminátor“ Vémola. Tomu se postaví tvrďák Matavao, který má poslední 4 výhry na KO a v rukou opravdové granáty.

Jan Malach se na domácí půdě chystá ukázat, proč se mu tady přezdívá „Král severu“. Dobýt jeho území přichází nebezpečný Íránec Hosseinpour.

Na sever Čech také míří oblíbený mistr knockoutů a vítěz OKTAGONu Underground „DeeDee“ Škvor, bývalý šampion polotěžké váhy v Německu Jan Gottvald, francouzský striker Montagnac nebo polská těžká váha Palasz, který všech svých 8 výher ukončil před limitem.

A kromě knockoutera Fošuma se po 2 letech konečně vrací i bojovník a veterinář v jedné osobě „Andrés“ Raška, na kterého si brousí zuby urputný německý talent Cordero.

Nejlepší sportovní show, která na severu Čech kdy byla! OKTAGON MMA s tisícovkami fanoušků poprvé otřese Home Credit Arenou v Liberci. Buď při tom. Lístky právě v prodeji.

FIGHTCARD A INFO

OKTAGON 42: Bratislava

Zimní stadion Ondřeje Nepely, Odbojárov, Nové Mesto, Slovensko

29. 04. 2023 18:00 (Sobota)

OKTAGON sa vracia do Bratislavy! Hra o tróny Sanikidze vs. Keita

Čakanie je na konci! OKTAGON mieri späť do Bratislavy na legendárny štadión Ondreja Nepelu a bude to opäť nezabudnuteľné! Znova sa predstavia tie najväčšie mená slovenského a českého MMA. Zlatý klinec večera bude zápas šampiónov.

Šampión pérovej váhy Mate Sanikidze a proti nemu vyzývateľ a súčasný šampión ľahkej váhy Losene Keita. Súboj úplnej elity a dvoch v OKTAGON MMA neporazených bojovníkov. Zatvorí Sanikidze Keitovi ústa, alebo sa „Black Panther“ stane double champ?

Z Denveru do Bratislavy mieri bojovník s medveďou silou, obľúbený „Grizzly“ Kimball.

Kohout vs. Ryšavý – súboj medzi #4 a #5 ľahkej váhy, kde se „Bomby“ vracia do hry po operácii čeľuste.

Poprvýkrát sa predstaví veľká anglická hviezda a šampión 2 organizácií, ktorý má všetky výhry pred limitom – Shem Rock. Toho otestuje „zabijak Britov“ striker Jakub Bahník.

Michal „Ironside“ Kotalík ide Magnorovi oplatiť horkú porážku zo Štvanice.

A samozrejme nebude chýbať ani ďalšia slovenská MMA elita – Vlasto Čepo, šampión OKTAGON výzvy Paulus alebo bývalý slovenský vojak Mazúch.

Nabitá športová show OKTAGON 42 so všetkým, čo k tomu patrí. Prídite a pridajte sa k tým najlepším fanúšikom na scéne 29. 4. 2023.
Lístky práve v predaji.

FIGHTCARD A INFO

OKTAGON 43: Praha

O2 arena, Českomoravská, Praha 9, Česko

20. 05. 2023 18:00 (Sobota)

KINCL vs. VÉMOLA 2 o krále střední váhy a čtvrtfinále Tipsport Gamechanger

Na toto ZÚČTOVÁNÍ jste čekali 4 roky… Nejočekávanější zápas domácí scény o krále střední váhy je tady! K epické bitvě dojde 20. 5. na OKTAGONu 43 v O2 areně, kde budete svědky i čtvrtfinále turnaje Tipsport Gamechanger Kozma vs. Lohoré a Glismann vs. Van Suijdam.

Kincl vs. Vémola, šampion střední váhy proti šampionovi polotěžké váhy a obrovská rivalita, která nemá obdoby! Příběhy dvou velikánů se nyní protnou a vzejde z nich jeden vítěz. Před 4 lety se z vítězství radoval Vémola. Kdo zvedne ruku nad hlavu nyní?
Zápas, o kterém je už teď jisté, že se zapíše do historie MMA.

V pražské O2 areně se také odehraje další kolo evropské MMA ligy mistrů. O postup do semifinále Tipsport Gamechanger svedou bitvy Kozma s Lohorém a Glismann s Van Suijdamem.

Mimo to očekávejte strhující souboje znovuzrozeného Pukače proti Brožovi, bývalého titulového vyzyvatele Tichoty s Vilou, někdejšího šampiona lehké váhy Legierskiho s rozjetým Kuzníkem či nabité #3 střední váhy Bryczeka s bývalým champem Cage Warriors Chadwickem.

Zaručeně jeden z nejlepších turnajů v historii OKTAGONu za doprovodu té nejlepší audiovizuální show.

LÍSTKY právě v prodeji.

FIGHTCARD A INFO

OKTAGON 44: Oberhausen

Rudolf Weber-ARENA, Arenastraße, Oberhausen, Německo

17. 06. 2023 18:00 (Sobota)

OKTAGON MMA poprvé v Oberhausenu: Hvězdný Eckerlin a čtvrtfinále turnaje Tipsport Gamechanger o 1 milion EURO!

Slavná organizace OKTAGON MMA po 2 vyprodaných turnajích ve Frankfurtu, kdy pokořila rekord v návštěvnosti MMA turnajů v Německu, pokračuje ve své misi a poprvé vkročí do Oberhausenu. Rudolf Weber Arena zažije jednu z nejlepších sportovních show v Evropě v čele s nejlepšími německými MMA bojovníky Christianem Eckerlinem a nesmrtelným Jungwirtem.

17. června 2023 uchvátí Oberhausen největší německá MMA modla současnosti Christian Eckerlin. Tato superstar je šampionem welterové a střední váhy hned několika organizací a v Německu již vyhrál vše, co se dalo. Teď myslí na jediné – titul OKTAGONu.

Představí se i nesmrtelný „The Kelt“ Jungwirth, který si svou neuvěřitelnou odolností a atraktivním stylem boje dokáže získat srdce fanoušků na každém turnaji.

Součástí OKTAGONu 44 je i čtvrtfinále přelomového pyramidové turnaje nejlepších evropských MMA bojovníků welterové divize Tipsport Gamechanger o 1 milion EURO, do kterého je OKTAGONem v současnosti nasazen právě Jungwirth.

A těšte se na další bitvy bojovníků OKTAGONu, kteří vám přinesou pořádnou dávku emocí, napětí, adrenalinu i svých jedinečných příběhů.

Mise pokračuje! OKTAGON MMA poprvé v Rudolf Weber Areně v Oberhausenu slibuje zážitek, na který nezapomenete! Lístky na OKTAGON 44 právě prodeji. 

FIGHTCARD A INFO

OKTAGON v Ostravě

OSTRAVAR ARÉNA, Ruská, Ostrava-jih-Zábřeh, Česko

09. 12. 2023 18:00 (Sobota)

OKTAGON se vrací do nejtvrdšího města republiky!

OKTAGON a jeho elitní fighteři se po 9 měsících představí opět v Ostravě, kde bojová krev místním koluje v žilách. Ti nejlepší a nejhlasitější fanoušci na světě dostanou v Ostravar Aréně 9. 12. 2023 totální nářez toho nejlepšího z MMA!

Město, kde se vždy odehrávají ty nejlepší turnaje s tou nejúžasnější atmosférou. To je Ostrava.

Těš se na adrenalinové souboje a emotivní příběhy elitních bojovníků, kteří v kleci podávají heroické výkony, z nichž se tají dech a vyvolávají úžas.
To vše za doprovodu bohaté audiovizuální a světelné show umocňující turnajovou atmosféru, která tě přenese do světa respektu, síly, cti, rivality a pokory.

Přijď do Ostravar arény 9. 12. 2023 a zažij to na vlastní kůži.  Lístky právě v prodeji.

FIGHTCARD A INFO

Předchozí turnaje (61)