Následující turnaje (4)

OKTAGON 29

Zoner BOBYHALL, Sportovní, Brno-Královo Pole, Česko

04. 12. 2021 18:00 (Sobota)

OKTAGON 29 se přesouvá do Pevnosti Brno!

Kozma vs. Veličković: OSUDOVÁ bitva o šampiona welteru

Turnaj OKTAGON 29 v sobotu 4. 12. od 18:00 se bohužel z důvodu vládních opatření proti šíření pandemie přesouvá do Pevnosti Brno – brněnské haly Zoner BobbyHall.

LÍSTKY na turnaj jsou v prodeji na Ticketportal.

Lístky do Ostravar arény zůstávají v platnosti. Turnaj OKTAGONu v Ostravě se však přesune na nové datum v roce 2022. O termínu turnaje v Ostravě vás budeme informovat, jakmile to bude možné.

Bojan Veličković, který na začátku roku prohlásil, že se do Vánoc chce stát novým šampionem welteru, vyzývá krále této váhy a v OKTAGONU téměř 4 roky neporaženého „Růžového pantera“ Davida Kozmu.

Nezpochybnitelný šampion welteru David Kozma nastoupí ke své čtvrté a velmi ztížené obhajobě titulu. Přes 3 měsíce trénoval na Ivana Buchingera, který se zranil. Nyní, pouhých 11 dní před zápasem, musí kompletně změnit přípravu a čelit zcela odlišnému stylu boje – ocelovému Srbovi s bohatými zkušenostmi z UFC Bojanu Veličkovićovi.

To, že se nejdřív zranil Kertész, se kterým jsem měl zápasit já, a Kozmovi nyní Buchinger… Osud tomu tak chtěl. Věřím, že je mi tato bitva souzena,“ říká Veličković.

Dvířka klece OKTAGONU se poprvé otevřou někdejšímu šampionovi welterové a střední váhy organizace GMC, německé hvězdě Christianu Eckerlinovi.

A své umění předvedou i oblíbený „Král severu“ Jan Malach, Pavel Salčák a vítězové reality show OKTAGON VÝZVA Roman Paulus a Karola Ryšavý, který bude chtít uštědřit 1. porážku kariéry nizozemskému šampionovi „Black Panther“ Keitovi.

COVID-19 Podmínky pro vstup na OKTAGON 29:

OČKOVÁNÍ = vyhovuje každý, kdo doloží, že od aplikace poslední dávky očkovací látky podle SPC uplynulo nejméně 14 dní

PRODĚLANÁ NEMOC = neuplynulo více než 180 dní od prvního pozitivního antigenního/PT-PCR testu

72 HODIN STARÝ PCR TEST

  1. je vám do 18 let
  2. nemůžete se očkovat ze zdravotních důvodů a jste schopni tuto skutečnost doložit
  3. od ukončení očkování neuběhlo 14 dní
  4. dosud nebyla podána druhá dávka očkování v případě dvoudávkového schématu

Děkujeme za pochopení a spolupráci

FIGHTCARD A INFO

OKTAGON 30

Zoner BOBYHALL, Sportovní, Brno-Královo Pole, Česko

30. 12. 2021 17:30 (Čtvrtek)

Jubilejní OKTAGON 30 se přesouvá do Pevnosti Brno

Splacení nevyřízených účtů: Peňáz vs. Čepo

Turnaj OKTAGON 30 ve čtvrtek 30. 12. od 18:00, který měl proběhnout v O2 areně, se z důvodu vládních opatření proti šíření pandemie přesouvá do Pevnosti Brno – brněnské haly Zoner BobbyHall.

LÍSTKY na turnaj OKTAGON 30 jsou nyní v prodeji na Ticketportal.

Lístky do pražské O2 arény zůstávají nadále v platnosti. Turnaj OKTAGONu se však přesouvá na nové datum 26. 2. 2022.

Splacení nevyřízených účtů ze superfinále OKTAGONU Underground mezi tvrdými knockoutery Peňázem a Čepem, která je na podnosu již přes rok, se konečně servíruje! A rovnou na jubilejním OKTAGONU 30 v Pevnosti Brno.

Jejich vzájemná rivalita je obrovská. Vyříkat v kleci si to měli už na SUPER-FINÁLE OKTAGON Underground. To se nakonec neuskutečnilo kvůli Peňázovu zranění. Od té doby se z „Moneyho“ Peňáze stala jedna z nejvýraznějších postav OKTAGONU. Pokaždé, když kráčí do klece, je ve vzduchu cítit rychlé KO, které se pro něj stalo pravidlem

„El Chapo“ Čepo na začátku roku 2021 odjel do chorvatského American Top Teamu, kde víc jak půl roku trénoval s hvězdami UFC a v gymu trávil až 7 hodin denně. Znovuzrozený se vrátil ve velkém stylu, kdy zkušeného soupeře poslal k zemi již za 50 vteřin.

Tohle bude skutečná válka!

Jubilejní OKTAGON 30 představí i další hvězdy MMA, jako je – Kimball, Juráček, Bledá a další – to vše s jejich příběhy, emocemi, nábojem adrenalinu a vším, co k OKTAGONU patří.

Oslavte konec roku svátkem bojových sportů.

FIGHTCARD A INFO

OKTAGON 31

O2 arena, Českomoravská, Praha 9, Česko

26. 02. 2022 18:00 (Sobota)

Titulová bitva Krištofič vs. Kincl se přesouvá na 26. 2. 2022

Bude korunován nový král? Pirát vs. Kincl v souboji o titul střední váhy

Turnaj OKTAGON 30, který se měl v O2 uskutečnit ve čtvrtek 30. 12. 2021, se z důvodu vládních opatření proti šíření pandemie přesouvá a proběhne v O2 areně jako OKTAGON 31 v sobotu 26. 2. 2022 od 18:00

LÍSTKY na turnaj OKTAGON 31 jsou nyní v prodeji na Ticketportal a Ticketmaster.

Již zakoupené lístky do pražské O2 arény na původní termín (30. 12. 2021) zůstávají pro vstup na OKTAGON 31 v platnosti.

Pražská O2 arena se 26. 2. 2022 stane svatyní, kde se uskuteční OKTAGON 31, který rozhodne o králi střední váhy. Zůstane „Pirát“ sedět na svém trůnu, nebo započne vláda nové hvězdy OKTAGONU Patrika Kincla?

„V OKTAGONU je nový král!“ říká suverénně nová osobnost OKTAGONU Patrik Kincl, který si rovnou jde pro titul ve střední váze, čímž chce dostat do kouta i zraněného Karlose Vémolu.

Prozatímní šampion „Pirát“ Krištofič trénující pod Attilou Véghem je však už nyní ve formě, v jaké jsme ho prý dosud neviděli. A je odhodlaný všem dokázat, že opasek mu náleží právem a zůstane mu, ať se mu do cesty postaví kdokoli.

Lístky na OKTAGON 31 v O2 areně 26. 2. 2022 od 18:00 jsou k dostání v síti Ticketportal a Ticketmaster.

FIGHTCARD A INFO

VÉMOLA vs. MARPO

O2 arena, Českomoravská, Praha 9, Česko

21. 05. 2022 18:00 (Sobota)

OKTAGON Underground: VÉMOLA vs. MARPO v boxu se přesouvá a proběhne v O2 areně v sobotu 21. 5. 2022.

Všechny vstupenky zakoupené na původní termín akce (26. 2. 2022) zůstávají v platnosti i na nový termín 21. 5. 2022. Prodej vstupenek pokračuje v sítích Ticketmaster a Ticketportal.

UNDERGROUND míří do O2 areny! Zápas, který visel ve vzduchu a v hlavách fanoušků už roky se z důvodu „výměny součástek“ českého Terminátora přesouvá na 21. 5. 2022. Střet dvou světů, sportovců, celebrit a výrazných osobností. Nejpopulárnější český zápasník a hvězda OKTAGONU Karlos „Terminátor“ Vémola se tváří v tvář utká s českým rapperem Marpem v boxu, tedy mimo svou komfortní zónu.

„Já na ten svůj první knockout čekám už 30 let, takže jestli na něj budu čekat o 3 měsíce déle, už to asi vydržím, “ řekl sebevědomě Vémola.

„Já samozřejmě přeju Karlosovi, aby se uzdravil, protože zdraví máme jenom jedno, ale k jeho poznámce o knockoutu bych rád vzkázal: Dej tomu, Terminátore, dalších 30 let a třeba se ti to podaří, “ kontroval pohotově Marpo.

„A když show, tak se vším všudy! Když už se vyzývají zdánlivě nesourodé dvojice zajímavých profesí, řekli jsme si, proč ne, “ komentuje promotér Ondřej Novotný divácky atraktivní a propíraný zápas „slovenské bestie“ Gábora Borárose s českým hercem a sportovcem Jakubem Štáfkem v boxerském zápase.

To a mnohem víc na události, která nemá v České republice obdoby. Hvězdy OKTAGONU, to nejlepší, co domácí scéna bojových sportů nabízí. Samozřejmostí bude bohatá audiovizuální show, která v doprovodu s atmosférou O2 areny, vyčaruje životní zážitek.

FIGHTCARD A INFO

Předchozí turnaje (42)