Následující turnaje (5)

OKTAGON TIME

Multifunkční aula Gong|DOV, Ruská, Ostrava-Vítkovice, Česko

01. 12. 2022 17:00 (Čtvrtek)

Nálož novinek, staredowny těch nejočekávanějších zápasů a také odhalení velkého tajemství!

Fight week k očekávanému turnaji OKTAGON 37: Kozma vs. Brito začne už o den dřív!

Již ve čtvrtek 1. 12. se můžete těšit na další vydání oblíbené tiskové konference OKTAGON TIME v ikonické ostravské aule Gong.

Minulá tiskovka OKTAGON TIME se právě tady v Ostravě do posledního místa vyprodala a letos to očekáváme podobně.

Představíme totiž nové turnaje a velké zápasy na příští sezónu, no a hlavně… odhalíme největší projekt v historii OKTAGONu a spoustu dalších novinek.

Těšit se můžete na hvězdy jako Karlos Vémola, Patrik Kincl, David Kozma, Jonas Magard, Filip Macek a další.

A ano, dojde i na vyošetřené staredowny.

Symbolické vstupné ve výši 25 Kč bude posláno na charitativní účely.

Nenechte se přemlouvat, na jaře se to vyprodalo do 4 dní. Jak to zvládnete tentokrát?

FIGHTCARD A INFO

OKTAGON 37: Ostrava

OSTRAVAR ARÉNA, Ruská, Ostrava-jih-Zábřeh, Česko

03. 12. 2022 18:00 (Sobota)

OKTAGON 37 v Ostravě: Návrat do nejtvrdšího města republiky s 2 titulovými souboji Kozma vs. Brito a Sanikidze vs. Tichota

OKTAGON a jeho elitní fighteři se po 8 měsících vrací tam, kde bojová krev místním koluje v žilách – mezi nejlepší a nejhlasitější fanoušky na světě! Ti budou svědky 2 titulových bitev v jeden večer.

Jeden z nejočekávanějších zápasů roku je tady – titulový souboj mezi Kozmou a Britem. Vládce welteru, který v OKTAGONU vyhrál všech svých 10 zápasů, jde do 6. obhajoby titulu s tisícovkami domácích fanoušků v zádech.

Brazilský popravčí Brito má ze 3️ výher v OKTAGONu 3️ KO v 1. kole, z nichž žádné netrvalo více jak 100 vteřin. A vystavené skalpy Borárose, Bryczeka a Kalašnika. Čeká vás titulová bitva světové úrovně.

Jak největší český MMA talent Tichota, tak suverénní 23letý Gruzínec Sanikidze, který v OKTAGONu předvádí naprostou dominanci, hlasitě prohlašují, že jsou budoucností OKTAGONu. Oba věří, že šampionský pás patří jim. Kdo z nich dojde svých slov?

A když Ostrava, tak nemůžou chybět ani domácí borci – milovaný i nenáviděný “Baba Jaga” Mikulášek, Kuzník či Široký.

Těšit se můžete i na KO střelce Vlasta Čepa, přestřelku Úškrta a Matavaa, bouřlivou slovenskou krásku z ringu Chochlíkovou, Bryczeka nebo těžkou váhu Dajčmana.

To vše za doprovodu působivé audiovizuální a světelné show, která podtrhne celý večer, abys sis odnesl opravdový zážitek.

Doražte do Ostravar Arény 3. 12. 2022 a způsobte další zemětřesení jako minule. Lístky právě v prodeji na Ticketportal.

FIGHTCARD A INFO

OKTAGON 38: Praha

O2 arena, Českomoravská, Praha 9, Česko

30. 12. 2022 18:00 (Pátek)

Vánoční OKTAGON 38 KINCL vs. VÉMOLA 2: Absolutní bitva o skutečného krále střední váhy

Na toto ZÚČTOVÁNÍ jste čekali dlouhé 4 roky… Odveta odvet a nejočekávanější zápas domácí scény o titulový pás šampiona OKTAGONu je konečně tady! Vše se rozhodne 30. 12. v O2 areně na turnaji roku OKTAGON 38, kde dojde i k titulovému souboji Magard vs. Macek.

Šampion proti šampionovi a obrovská rivalita, která na scéně nemá obdoby! Dva velikáni MMA na vrcholu, dva neuvěřitelné příběhy, které se nyní protnou a vzejde z nich jeden vítěz!
Před 4 lety se z vítězství na body radoval Vémola. Kincl však za tu dobu udělal obrovský posun a do OKTAGONu přišel ze dvou důvodů – získat pás šampiona a poté dostat „Terminátora“ do klece! Zápas, o kterém je už teď jisté, že se zapíše do historie MMA.

A nejen to! V O2 areně dojde ještě k jedné titulové odvetě – Magard vs. Macek. Budeme svědky další dominance sebevědomého dánského žraloka, nebo Macek využije 3. titulovou šanci a porazí nejen Magarda, ale i psychický tlak nejdůležitějšího zápasu své kariéry?

Představí se také další nejzářivější MMA hvězdy současnosti – KO striker Pěňáz, skvělý Matouš Kohout, oblíbený Juráček a konečně také po 9 měsících přivítáte zpátky v kleci brazilského kata s příběhem, který vás všechny chytil za srdce, Rafaela Xaviera.

Poslední turnaj sezóny a skutečně to nejlepší na závěr za doprovodu úžasné audiovizuální show v O2 areně vám vyčaruje jeden z nejsilnějších zážitků roku 2022!

Lístky rychle mizí!

Vstupenky na nezapomenutelný zážitek, který je ideálním vánočním dárkem, k dostání na Ticketmaster a Ticketportal.

FIGHTCARD A INFO

OKTAGON 39: Mnichov

Audi Dome, Grasweg, Munich, Německo

11. 02. 2023 18:00 (Sobota)

OKTAGON MMA poprvé v Mnichově!

Pokračujeme ve své misi v Německu a poprvé vkročíme mimo Frankfurt. Mnichov tak zažije velkolepou událost a jednu z nejlepších sportovních show v Evropě.

Organizace OKTAGON MMA již v červnu 2022 při svém prvním turnaji v Německu vyprodala celou frankfurtskou Festhalle a suverénně pokořila rekord v návštěvnosti MMA turnaje, který se rázem stal největší a nejúspěšnější MMA akcí v historii Německa. A to byl jen začátek…

Těšte se na atraktivní bitvy bojovníků OKTAGONu, kteří vám přinesou pořádnou dávku emocí, napětí, adrenalinu i svých jedinečných příběhů.

Mise pokračuje! OKTAGON MMA poprvé v Mnichově slibuje nezapomenutelný zážitek! Lístky v prodeji na Ticketmaster DE.

FIGHTCARD A INFO

OKTAGON V BRATISLAVĚ

Zimní stadion Ondřeje Nepely, Odbojárov, Nové Mesto, Slovensko

29. 04. 2023 18:00 (Sobota)

OKTAGON sa v apríli 2023 vracia do Bratislavy na legendárny štadión Ondreja Nepelu!

Čakanie je na konci! OKTAGON mieri späť do Bratislavy, kde sa naposledy odohral jeden z najlepších zápasov histórie OKTAGONu Buchinger vs. Barborík. A bude to opäť nezabudnuteľné!

Turnaj zameraný na tých najlepších a najzaujímavejších domácich bojovníkov na scéne vo vás vyvolá vlnu emócií, adrenalínu a totálneho vzrušenia.

Budete svedkami víťazstva i porážok a spolu so svojimi obľúbenými zápasníkmi budete prežívať radosť aj sklamanie. Nakoniec však budete svedkami vzájomného rešpektu porazených k víťazom aj víťazov k porazeným.

Nabitá športová show so všetkým, čo k tomu patrí. Dorazte a pridajte sa k tým najlepším fanúšikom na scéne 29. 4. 2023.

Lístky práve v predaji.

FIGHTCARD A INFO

Předchozí turnaje (54)