Co je NERUDA CUP?

Spojte svou značku s bojovníkem OKTAGONU a soutěžte proti jiným firmám o cenu v celkové hodnotě 1,5 milionu CZK. Všichni 3 vítězové zároveň získají exkluzivní VIP lounge na všech turnajích OKTAGONU po dobu jednoho roku.

Nová éra týmových stájí v MMA! Firmy mohou spojit svou značku nejen s OKTAGONEM, ale hlavně také se samotnými bojovníky, čímž se na vlastní kůži zapojí do všech velký turnajů OKTAGONU a jeho akcí.

Bojovníci budou reprezentovat „stáje“ určitých firem a bojovat pod JMÉNEM FIRMY. Vzniklé týmy („stáje“) spolu pak navzájem soutěží na základě toho, jak se v zápasech daří jejím „koňům“ – bojovníkům.

Po každém turnaji se budou body sčítat a na konci „sezóny“ vzejdou vždy 3 vítězné firmy (první, druhé a třetí místo), které následně obdrží speciální hodnotnou cenu od organizace OKTAGON MMA.

Výhody

 • sponzor dostane velmi silnou viditelnou pozornost a marketingovou podporu pro svou značku
 • firmy budou podporovat své bojovníky suplementy, tréninkovými kempy, penězi apod., aby jim pomohli zvítězit
 • bojovníci je budou společně s OKTAGONEM na oplátku promovat na sociálních sítích (Facebook + Instagram OKTAGONU čítá dohromady 600 000 sledujících)
 • všichni budou mít důvod a prostor pro silnou propagaci v souvislosti s bojovníky a turnaji OKTAGONU, které sledují stovky tisíc lidí
 • Vítězové NERUDA CUP získají odměnu v celkové 1,5 milionu CZK a exkluzivní VIP lounge na všech turnajích OKTAGONU po dobu jednoho roku
 • Sponzorům a jejich značkám se dostane ještě větší pozornosti, neboť se týmům z NERUDA CUP budeme nově věnovat i v OKTAGON magazínu. Všechny sponzorské týmy obdrží také speciální OKTAGON merch v jejich týmových barvách.

Registrace stáje

  Info pro stáje

  Systém OKTAGON stájí je podobný jako ve Formuli 1. Každý sponzor si může koupit maximálně 2 bojovníky na jednej turnaj. Ti pak budou všude prezentováni jako bojovníci bojující za sponzorskou stáj:

  • v průběhu živého přenosu na YouTube, Facebooku a na PPV
  • na všech tištěných i netištěných vizuálech
  • na sociálních sítích
  • logo na oblečení bojovníka
  • a mnohem více…

  Vítěz NERUDA CUPU získá odměnu v hodnotě 10000 EUR a VIP lounge na všech turnajích po dobu jednoho roku. Sponzorům a jejich značkám se dostane ještě větší pozornosti, neboť se týmům z NERUDA CUP budeme nově věnovat i v Round Zero před začátkem turnaje.

  Všechny sponzorské týmy obdrží speciální Oktagon merch v jejich týmových barvách.

  Pravidla bodování podle výkonu bojovníka:

  KO: 5 bodů
  TKO/submise: 4 body
  Výhra na body: 3️ body
  Remíza: 2 body
  Prohra: 1 bod

  Ceny pro vítěze

  1 místo: 10 tisíc EURO + reklama v hodnotě 500 000 CZK
  2 místo: Reklama v hodnotě 350 000 CZK
  3 místo: Reklama v hodnotě 250 000 CZK

  Archiv výsledků