UPDATE: VYJÁDŘENÍ K PPV - OKTAGON MMA

Novinky

UPDATE: VYJÁDŘENÍ K PPV

Omlouváme se všem fanouškům, kteří si včera zaplatili PPV, ale kód jim přišel později, než by měl.

V rámci příprav jsme udělali naprosto vše, co bylo v našich silách, abychom zajistili bezproblémový přenos. Objednali jsme násobně větší počet přístupů a datového toku, než jaký ve skutečnosti byl, právě proto, aby nemohlo dojít k žádnému problému s přenosem. Zároveň jsme pronajali nejkvalitnější přenosovou techniku.

Nicméně jedna ze dvou externích společností, které zajišťovaly zpracování plateb, absolutně nezvládla svou práci. Ani jedna nechce uznat svou chybu. Hned v pondělí plánujeme učinit veškeré potřebné právní kroky a budeme požadovat nápravu.

Chceme ubezpečit naše věrné fanoušky, že samozřejmě počítáme s vrácením peněz za opakované platby, pokud si někteří z vás včera objednávali přenos vícekrát, ve snaze obdržet přístupový kód, a to v co možná nejkratší lhůtě.

Cítíme se nesmírně podvedeni a zklamáni. Vše, co jsme mohli ovlivnit, jsme totiž naddimenzovali, přesto někteří z vás včerejší turnaj nemohli sledovat, za což jsou právem nazlobení. Jako organizace jsme jednoznačně na vaší straně a o náhradu škody se budeme ze všech sil bít.

Děkujeme vám za podporu, o dalších krocích vás budeme informovat.

UPDATE 22.10.

Všechny víceplatby z jednoho účtu byly v předešlých dnech vráceny. Dnes v odpoledních hodinách očekáváme vyjádření našich právních zástupců a připravujeme kompenzaci těm, kteří dostali kód velmi pozdě anebo vůbec.

Děkujeme za Vaši trpělivost a jen dodáváme, že mnozí fanoušci nevědí, že turnaj od momentu zakoupeni máte pořád dostupný a dalo a da se na něj kdykoliv podívat zpětně.