Brutální knockouty, triumfy v kleci, hrdinství bojovníku a smrtící pravé háky. Odteď mužou patřit jen tobě.

Chci Oktagon NFT
Bojovníci Oktagon

Vlastni digitální sbírku Oktagonu
a účastni se soutěží o lístky na turnaje a zápasy

Benefitů z vlastnictví NFT bude jen přibývat!

Chci Oktagon NFT

Návod jak na to!

1 Stáhni Rull appku z AppStore nebo Google Play. Klikni na odkaz.
Google Play App Store

2 Zaregistruj se

3 Dobij si účet bezpečně a hned svou platební kartou.

4 Nakupuj legendární NFT přímo v appce, nebo se podívej na celou edici na rull.market
Rull Marketplace

VSTUP PŘÍMO DO DĚJE OKTAGONU. STAŇ SE PARTNEREM BOJOVNÍKŮ. SBÍREJ DIGITÁLNÍ NFT.

Jak vypadají Oktagon NFT?

Legendární momenty z akce, historicky cenné fotky a plakáty. To vše je teprve začátek tvé společné cesty s hvězdami OKTAGONU!

PROČ OKTAGON NFT?

HRDINSTVÍ, KNOCKOUTY I NEKONEČNÉ BITVY NA DLANI. SBÍRKA NEJVĚTŠÍCH BORCŮ NEJDRSNĚJŠÍHO SPORTU NA SVĚTĚ. MŮŽEŠ VLASTNIT HISTORICKOU UDÁLOST. MŮŽEŠ VLASTNIT ZÁŽITEK.

Bojovníci Oktagon Bojovníci Oktagon

Získej podíl
na každém vítězství

Chci Oktagon NFT Bojovníci Oktagon

Časté dotazy

Zkratka NFT (non-fungible token) označuje transparentní doklad o vlastnictví digitálního objektu a umožňuje tak jasné a rychlé určení majitele. NFT může být nejčastěji obrázek, video, herní předmět nebo i tweet. V podstatě se dá vytvořit digitální důkaz o vlastnictví, jakékoliv věci.
Ve světe je sportovní NFT velké téma. Své NFT už mají ty největší sportovní organizace jako je basketbalová NBA nebo fotbalová NFL, fotbalové kluby, celebrity a další. Tento relativně nový trend si rychle našel miliony fanoušků. Jedná se o digitální sběratelský artefakt stejně jako třeba sportovní kartičky. Pro sportovní organizace i sportovce – jednotlivce to může znamenat nový zdroj příjmů k rozvoji jejich aktivit, talentů. Profit z rozvoje může dále sdílet mezi své nejvěrnější fanoušky, být s nimi v přímém kontaktu a dokonce je nechat spolurozhodovat o tom, jaká bude jeho další cesta.
Ano, stažení aplikace je nutné, ale je to jednoduché není se čeho bát.
Aplikaci si můžete stáhnout na platformách AppStore a Google Play odkazy zde:

AppStore: https://apps.apple.com/cz/app/rull/id1600865490?l=cs
GooglePlay: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.payment4u.rull

Běžná měna (fiat):
Po stažení aplikace a registraci si dle pokynů do aplikace přidáte svojí kreditní kartu a pošlete do Rull peněženky vybraný obnos financí, který se převede na Crypto za aktuální kurz. Převedená částka se Vám zobrazí ve vybrané crypto měně okamžitě a můžete nakupovat své první NFT.

Crypto:
Pokud už nějakou kryptoměnu vlastníte, ale máte ji na jiné kryptopeněžence, tak si v Rull aplikaci zkopírujte adresou peněženky vybrané kryptoměny, kterou chcete poslat a zkopírujte ji do své peněženky pro odeslání. Podle aktuální vytíženosti blockchainové sítě může transakce trvat několik minut nebo i pár hodin.

Běžná měna: Ihned po odeslání z kreditní karty. Kryptopeněženka: V závislosti od aktuálního vytížení sítě.
NFT se obecně vyplatí držet stejně jako běžné sběratelské předměty a sbírat celé kolekce, protože pokud vyberete správně a bojovník bude ve své kariéře úspěšný nebo jinak zajímavý pro okolí, tak jeho hodnota může stoupat. Následně budete moct v aplikaci Rull tyto NFT měnit s ostatními členy Rull komunity a nebo si ho můžete i poslat na jakýkoliv jiný NFT marketplace. Jen pozor převod na jiný marketplace je většinou za poplatek daný platformou, kam NFT převádíte.

Nenašli ste svou odpověď?

Napište do Rull app na email [email protected]


Chci Oktagon NFT
// // //