O SHOW O2tv OKTAGON VÝZVA

Představení projektu

02tv OKTAGON VÝZVA je osmidílná televizní reality show z prostředí bojových sportů, která nabízí sport a akční zábavu v jednom. Během osmi týdnů budeme sledovat mladé, špičkově připravené atlety – zápasníky MMA. Ti spolu nejen trénují, ale i žijí v jedné vile a především mezi sebou zápasí o titul šampióna.

Součástí show je nejen náročná příprava, která se v MMA týká bojových sportů jako jsou box, thaibox, jiu jitsu, judo a další, ale také tvrdé silové, kondiční a crossfit tréninky. Neodmyslitelně k tomuto sportu patří i náročné shazování do váhového limitu se kterým mají mnozí bojovníci velké problémy.

Diváci nahlédnou do soukromí bojovníků a budou sledovat společné soužití během náročné přípravy na jednotlivé zápasy. Zdaleka ne každý je psychicky připraven se v takto individuálním sportu o vše dělit s dalšími sedmi borci a také být neustále středem pozornosti kamer.

Proti sobě se postaví dva čtyřčlenné týmy, které se skládají ze čtyř Čechů a čtyř Slováků. Připravovat se budou pod vedením zkušených trenérů a úspěšných zápasníků. Všichni mají stejný sen, ale vítězem a šampiónem reality show O2tv OKTAGON VÝZVA, který získá roční kontrakt na 10.000 eur může být jen jeden.

8 dílů televizní show

Představí se 8 MMA zápasníků z Čech a Slovenska, aby navzájem soutěžily o titul O2tv OKTAGON VÝZVA.

Každý týden jedna bitva

V každé části uvidíte proti sobě stát dva soupeře. Jenom jeden postoupí do finálního boje o titul a kontrakt.

Finále ŽIVĚ - na vlastní oči

Finále vyvrcholí na LIVE galavečeri, kde se rozhodne o šampiónovi a víťezi celé šou.

Skúsení zápasníci

Účastníkmi súťaže budú špičkovo pripravený atléti. Mladí, sympatickí a skúsení zápasníci MMA