Pyramidy

Ženy do 61kg

OKTAGON UNDERGROUND a výběr zápasnic v čele s hvězdnou veteránkou UFC  LUCIÍ PUDILOVOU,  šampionkou Krajčovič, finalistkou Výzvy  “SILENT KILLER” a další ostřílené bojovnice z různých disciplín a velké talenty, které si řeknou o slovo! Zápasove dvojce budou teprve rozděleny!

“Máme fantastickou osmičku. Na slovenské straně třeba dobře známá mistryně světa v thajboxu – Lucia Krajčovič. Finalistka OKTAGON Výzvy „SILENT KILLER“ Szabová, která je neporažená jak v thajském boxu, tak v MMA.

Na české straně pochopitelně rezonuje účast jediné československé zápasnice v UFC – Lucie Pudilové, na kterou si už brousí zuby celá zbývající trojice českých holek, které si na ní chtějí udělat jméno.

Hned ji vyzývá Tereza Bledá, která nastoupí vlastně do svého prvního „profi zápasu“, ale je to velký talent, který byl postrachem soupeřek v amatérech.
Podařilo se nám dostat i Magdu Šormovou, kterou jsme dlouho chtěli a mluví se o ní, jako o další české UFC zápasnici.

Dále Tereza Dvořáková, která je absolutní špička v postoji a taky už dlouho uvažuje o tom, že by se dala na MMA.

Celkově nás tedy čeká vážně našlapaný ženský pavouk a dovolím si říct, že lepší to být už nemohlo,“ komentuje výběr promotér Ondřej Novotný.

Muži do 70kg

OKTAGON UNDERGROUND a PYRAMIDA do 70kg! Ostřílení světoví šampióni a velké naděje thajského boxu nebo několik talentů z MMA…

Na vítěze české a slovenské strany pyramidy čeká SUPER-FINÁLE a bitva o balík €8.000!! Čeká nás velká jízda!!!

A co na složení říká promotér Ondřej Novotný? „V kategorii do 70kg se přihlásilo tolik bojovníků, že bychom neposkládali dvě, ale rovnou čtyři pyramidy. Je to především mix mladého talentu, který je jak v Čechách, tak na Slovensku, ale nechybí ani zkušení šampioni a velké persony.

Na české straně třeba Mistr Světa v thajském boxu, Michael Krčmář, který šel s nejlepším zápasníkem všech dob Buakawem a ten zápas mohl klidně vyhrát.

Mezi talenty pak juniorský Mistr Světa Tadeáš Růžička, kterého se všichni na scéně bojí. Do toho pak tři mladé talenty z MMA – Dyk, Le Sy a Chotěnovský.

Na slovenské straně bývalý skvělý boxer a Mistr Slovenska Michal Zátorský, fantastický postojář Drábik a především Marco Novák, který je dost možná nejlepší thaiboxer na Slovensku.
Z MMA ohně pak Marek Kvasnica, který předvedl skvělý výkon na OKTAGON PRIME 3, atraktivní Denis Tripšanský, pro kterého by tyhle pravidla měly být splněným snem a chybět nebude ani jeho „sok z Východu“ Leonard Spišský.

Černým koněm může být klidně Krisztián Simon. Ten je ve skvělé formě a mezi profesionály v MMA to má 10:2,“

Muži do 80kg

OKTAGON UNDERGROUND a PYRAMIDA do 80kg!
Známé tváře OKTAGONU, milovníci těch nejtvrdších přestřelek a zvučné jména z postoje Na vítěze české a slovenské strany pyramidy čeká SUPER-FINÁLE a bitva o balík €8.000!
A co na složní říká promoter Ondřej Novotný?
„Další extrémně zajímavá pyramida, kde uvidíme hned několik zástupců velkých gymů jak na české, tak slovenské straně.

Hodně zápasníků MMA a mezi nimi i hvězdy postoje jako třeba Matěj Kozubovský.
Na obou stranách elitní jména lehké váhy OKTAGONU jako Bahník, Kohout, kterému by pravidla mohla sedět, rebel Jan Janka a samozřejmě Leo Brichta. Velmi zajímavé bude sledovat Pavla Hvězdu, černého koně české osmičky.

Na slovenské straně bude na vítězství pomýšlet rozhodně Rony Paradeiser a bude zajímavé vidět, jak si povede i marek Bartl, který byl vždy výborný v postoji. Nechybí ani dva bojovníci z Košic, kde se větší šance dávají určitě Daňkovi. Černým koněm na slovenské straně je rozhodně nesmrtelný Denis Farkaš, který předvádí skvělé zápasy a veterán Kamil Cibinsky, jenž může rozhodně překvapit.

Nakonec jeden malý tip. Velký pozor by si všichni měli dát Matěje Kozubovského, kterého vychoval Luboš Šuda, a už jsme viděli, jak dokáže za krátkou chvíli vytrénovat třeba Ivy Haškovou a její přední -zadní tak, že to skládá soupeře k zemi.“

Muži do 90kg

OKTAGON UNDERGROUND a PYRAMIDA do 90kg!
Devadesátka a totální peklo! Od účastníků Výzvy, přes elitní bojovníky welterové váhy OKTAGONU až po mistry světa a obáváne střelce ve světě jako jsou Ducár a Peňáz. Na vítěze české a slovenské strany pyramidy čeká SUPER-FINÁLE a bitva o balík €8.000!

A co na to říká promotér Ondřej Novotný?
„Devadesátka nabídne totální peklo. Extrémně zajímavé strany na obou stranách. Na české dva zástupci, které jsme viděli i v OKTAGON Výzvě – Raška a Salčák. Dva skvělí thaiboxeři Klauda a Vítovec. Fantastický obojživelník, vlastně více než obojživelník, Vasil Ducár.

Vynikající boxer, který má zkušenosti i s MMA. A v neposlední řadě hvězda K1 a GLORY a vlastně jediný český borec, který tam dokáže vyhrávat – Matěj Peňáz.“ Na druhé straně to není o nic horší, ba co víc, jsou tam dokonce borci z předních míst welterové váhy. Elitní Wittner, vrací se Pirát Krištofič, Vlasto Čepo, který má naplánovaný první zápas pod OKTAGONEM – vynikající boxer.

Dále famózní thaiboxeři Benko nebo Baláž.
Tohle budou přestřelky, očekávám opravdu hodně tvrdých zápasů!“

Muži do 100 kg

Težkotonážní bitvy! Elitní zastoupení těch největších person těžké váhy postoje na české straně nabídne doslova snovou podívanou!

Na Slovensku praví válečníci s chutí bojovat dají do zápasu s cílem vítězství a získání respektu vše! Na vítěze FINÁLE čeká balík €5.000!!

A jak pyramidu vidí promoter Ondřej Novotný?
„Pyramida do 100 kilogramů nabízí na české straně doslova snovou záležitost, protože uvidíme v zajímavých pravidlech jednu z největších legend domácí scény Tomáše Hrona.

Chlapíka, který tady 20 let v podstatě určuje scénu a 20 let se neustále zlepšuje. Na něj se budou chtít vytáhnout další skvělí postojáři, jako Daniel Škvor.

Ten má vždy atraktivní zápasy a tohle by mohly být pravidla, které mu budou sedět. „Představí se i mladý a talentovaný thaiboxer Malvin Mané, který má tu moderní tvrdou thajskou školu a je to divoch se vším všudy a hlavně – připomíná Melvina Manhoefa, se kterým má i podobné jméno. A čtvrtým do party je „JayJay“ Gottvald.

Jediný zástupce OKTAGONU v téhle pyramidě a vůbec to nebude mít jednoduché, navíc Hron je jedním z jeho kamarádů z Brna. Jestli tedy bude chtít vyhrát českou stranu, tak se pořádně zapotí.

„Na Slovensku možná na první pohled ne tak známá jména, ale o to větší nadšení do boje mají. Z OKTAOGNU nebezpečný Pavol Langer a borec, který více méně ukončil kariéru, ale teď se vrací, protože postoj mu vždy seděl a do každého zápasu vletí po hlavě – Gabriel Torok.“

// // //