VÁLKA YOUTUBERŮ - VLÁĎA VS EXPLO - OKTAGON MMA

OKTAGON uvádí – Válka youtuberů

Slovo “Youtuber” je už dnes sprostý slovo a my právě i proto vybrali dva youtubery a postavili je před největší životní výzvu! Ne nějakou výzvu na netu v patlání Nutelly na obličej. Skutečnou výzvu!

Je nám jasný, že je fanoušci MMA budou hejtovat, urážet… A mají pravdu! Dokud Vláďa a Explo neukážou, že na to maj, nezaslouží si respekt MMA bojovníka. 

Stejně tak ale budou překvapený i jejich vlastní fanoušci, kteří je milují, baví se jejich videi a teď konečně uvidí, jak se jejich miláčci dostanu na samotnou hranu a odhalí, jaký jsou doopravdy!

Tenhle projekt ukáže exkluzivní pohled do života internetových hvězd, který si doteď dělali co chtěli. A teď? Teď tvrdě narazí! Budou makat pod dozerem nejpřísnějších trenérů.

Můžete si o nich myslet co chcete, ale tohle prostě musíte vidět! Čeká nás největší youtuberská výzva v Česku a Slovensku!

Účastníci

VLÁĎA

Vladimír Kadlec je youtuber známý pod přezdívkou Vladavideos. Narodil se 31.5. 1996 v Ostravě a začal natáčet roku 2013. Na začátkou Youtube kariéry se proslavil hlavně svými prankcally.

Instagram

EXPLO

23 letý Peter Altof známý pod přezdívkou Explo / Expl0ited je druhý největší youtuber na Slovensku podle počtu odběratel. Jeho počet fanoušků se blíží 1 milionu odběratel.

Instagram

Epizody