V každém z nás je bojovník

OKTAGON MMA je příběhová organizace, která se od počátku řídí heslem „V každém z nás je bojovník“. Tím není myšlen pouze boj v kleci, ale zápas každého z nás v každodenním životě, kde na člověka nemíří záře reflektorů. Pojďte společně podpořit ty nejstatečnější bojovníky, kteří naši i Vaši pomoc skutečně potřebují.

Každý z nás s něčím bojuje. Pro každého z nás je právě osobní boj mnohdy tím nejtěžším – ať už se jedná o fyzické či psychické těžkosti.

Někdo svůj boj už vyhrál. Některý bojovník je ale teprve na začátku své cesty…

Proto se OKTAGON rozhodl využít své síly a spojil se s platformou Donio.cz, abychom skrze naše skvělé zápasníky a další známé osobnosti pomohli šířit tuto myšlenku.

Zapojte se s námi do projektu „V každém z nás je bojovník“ a pomozte nám změnit životní příběhy lidí, kteří to nejvíc potřebují. Stačí si vybrat z následujících sbírek a přispět.

Děkujeme Vám za celý OKTAGON team

Co je Donio.cz a jak to funguje?

Crowdfundingová platforma, která usnadňuje pomáhat druhým a měnit život k lepšímu těm, kteří to potřebují. Díky dobročinným sbírkám, které se zde zakládají, mohou lidé žádat veřejnost o pomoc a podpořit svůj příběh. Svůj příběh na Donio už změnily tisíce lidí.

  • Donio předává 100 % vybrané částky, nebere si provize ani poplatky
  • Hradí náklady spojené s platebními transakcemi
  • Lidé mohou snadno podpořit, ať jsou kdekoli

// // //