Boj o slávu může začít... - OKTAGON MMA

OKTAGON V.ÝZVA – NOVÁ ÉRA

Už 14. září startuje na televizních stanicích O2 TV Sport a TV JOJ PLUS pátý ročník OKTAGON Výzvy. Českou stranu bude v projektu reprezentovat Matouš Kohout, původem thaiboxer, který v posledních letech plně přesedlal na MMA. V létě si došel pro výhru v projektu Underground, když ve finále kategorie do 80 kilogramů zdolal favorizovaného Ronyho Paradeisera.

V Undergroundu se fanouškům OKTAGONU předvedl poprvé i další účastník letošní Výzvy Pavel Hvězda. Svůj zápas ale nezvládl a padl s Jakubem Bahníkem. Představí se i jednatřicetiletý thaiboxer z Muay Thai Brno Vladimír Lengál. A českou trojici doplní čtvrtý do party, Michal Krčmář, který měl v předloňském roce tu čest zazápasit si proti legendárnímu thaiboxerovi Buakawovi. Kvartet českých bojovníků si vezmou pod svá křídla trenéři Viktor Pešta s Michalem Hořejším.

CZ TEAM

Matouš Kohout

Původem thaiboxer, který v posledních letech plně přesedlal na MMA. V létě si došel pro výhru v projektu Underground, když ve finále kategorie do 80 kilogramů zdolal favorizovaného Ronyho Paradeisera.

Pavel Hvězda

Zkušenosti začal sbírat už v roce 2013, své dva soupeře dokázal ukončit před limitem. V létě se představil v projektu Underground, kde ale nestačil na Jakuba Bahníka. Ve Výzvě chce naplno ukázat československým divákům, co v něm je. 

Michael Krčmář

Výhody z thaiboxu bude moci využít i reprezentant pražského Lanna gymu. Jako první československý bojovník měl v předloňském roce tu čest zazápasit si proti legendárnímu thaiboxerovi Buakawovi. 

Vladimír Lengál

Jednatřicetiletý thaiboxer reprezentující Muay Thai Brno může rozhodně stavět na letitých zkušenostech z postojářských disciplín. Do paměti fanoušků se zapsal zápasem s novou hvězdou OKTAGONU Tadeášem Růžičkou.

SK TEAM

Tomáš Zajac

S šesti desítkami zápasů v nohách je Tomáš Zajac z Bánoviec nad Bebravou nejzkušenějším bojovníkem ze slovenského týmu. V minulosti dokázal porazit Denise Tripšanského tvrdým a rychlým KO. V létě se představil fanouškům podařeným superfightem v projektu Underground. 


Roman Paulus

Attila Végh, Karol Ryšavý, Lajoš Klein. Ti všichni jsou pravidelnými sparing partnery mladého Romana ve Spartakus Fight Gymu v Trnavě. Mezi profesionály se měl přesunout na jaře, současná situace ale jeho profesionální start odložila. Fanouškům se předvedl i v projektu OKTAGON Underground, kde vynikajícím způsobem ukončil Tomáše Drábika. 

Matúš Šutka

Reprezentant bratislavského OFA Gymu začínal s bojem už na fotbalových stadionech. Mezi amatéry nepoznal přemožitele, fanouškům OKTAGONU se poprvé představil na Štvanici, kde v loňském roce předvedli s Matoušem Kohoutem napínavý a vyrovnaný souboj. 


Igor Lukačovič

Zatím stále amatérský zápasník se těší na svou premiéru mezi profesionály. Od patnácti let se věnuje thajskému boxu a přes box se dostal až ke smíšeným bojovým uměním. Trénuje v trenčínském Laugaricio Combat Clubu. V minulosti se dvakrát dostal do finále amatérské organizace MAMMAL. Projektem Výzva chce prorazit nejprve na domácí a později i na světové scéně. 

Epizody